Без шоу-програм та фуд-кортів, але з маршрутом у 8 км: як Київ святкуватиме Новий рік

Без шоу-програм та фуд-кортів, але з маршрутом у 8 км: як Київ святкуватиме Новий рік

Фото: Folk Ukraine

Темою цього Нового року став Казковий ліс.

У Києві офіційне святкування Нового року триватиме із 19 грудня до 19 січня. Святкове засвічення ялинок для киян та гостей міста відбудеться 19 грудня о 19:00, у день Святого Миколая. Через карантинні обмеження цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються.

Темою цього Нового року став Казковий ліс. Про це у п'ятницю, 4 грудня, розповів в. о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський, передає пресслужба КМДА.

За його словами, у місті має бути створена новорічна атмосфера. Скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка.

Також у місті буде створено новий 8-кілометровий новорічний маршрут. Його створять між трьома локаціями:

  • головною ялинкою на Софійській площі;
  • головною ялинкою міста біля Арки дружби народів;
  • центральною ялинкою Подолу на Контрактовій площі.

Так, маршрут пройде від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк "Володимирська гірка", Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На кожній із локацій будуть передбачені зони для дитячих розваг, як то: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка.

Протягом усього маршруту будуть розміщені різні світлові та арт-інсталяції новорічної і різдвяної тематики у рамках проєкту "Парад культур". Там дорогою можна буде придбати сувеніри та випити гарячого чаю чи кави.

Фото: КМДА

Як зазначається, на всіх локаціях буде контроль за дотриманням карантинних обмежень. Для тих же, хто залишиться на самоізоляції під час свят, передбачені онлайн-трансляції.

Офіційне засвічення головної ялинки країни відбудеться без традиційного параду, але з дотриманням усіх карантинних обмежень та з веденням онлайн-трансляції.

Ялинка в капелюсі: у центрі Києва монтують головне дерево країни

Ялинка в капелюсі: у центрі Києва монтують головне дерево країни

Повʼязані теми:

Наступна публікація