Без кондукторів, але з банківською карткою: у Києві заборонять паперові квитки у наземному транспорті

Без кондукторів, але з банківською карткою: у Києві заборонять паперові квитки у наземному транспорті

Фото: УНІАН

Киянам потрібно буде купити е-квиток.

Від 1 листопада у Києві планується припинити продаж паперових квитків у наземному транспорті, у метрополітені –жетонів та зелених безконтактних карток. Про це повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

"В наших планах від 1 листопада у наземному громадському транспорті — ми відмовляємося повністю від паперових квитків, тобто від квитків. Тільки електронний квиток буде або картка киянина для пільговиків. У підземному транспорті всі станції метрополітену будуть приймати електронну картку, і всі станції будуть продавати тільки електронні картки. Від 1 листопада у підземному транспорті ще будуть користуватись зеленими картками та жетонами, але вони будуть поступово виводитись. Тобто, від 1 листопада ми плануємо дати можливість пасажирам повністю скористатися е-квитком", - розповів він журналістам.

За словами Назарова, кондукторів у наземному транспорті від 1 листопада також не буде, оскільки не буде паперових квитків. Він пояснив, що кондукторів перепрофілюють на контролерів, які перевірятимуть оплату переїзду за допомогою спеціальних пристроїв.

Також від 1 листопада передбачається, що кияни зможуть сплачувати за проїзд у наземному транспорті за допомогою звичайної банківської картки. Поки банківська картка тестується у системі.

Нагадаємо, жетонами у Київському метрополітені можна буде користуватися до 31 жовтня 2019 року – після цієї дати будуть застосовуватися лише електронні засоби оплати. У метрополітені наголошують, що тим пасажирам, які досі користуються жетонами, варто перейти або на картку метро, або на електронний квиток. Пільгові категорії можуть користуватися карткою киянина або проходити через ручний контроль із оригіналом документу, який дозволяє безкоштовний проїзд. 

У столиці почали продавати єдиний електронний квиток

У столиці почали продавати єдиний електронний квиток

Повʼязані теми:

Наступна публікація