Бессарабка, Деміївська, Оболонь: фахівці назвали найнебезпечніші в спеку місця столиці

Бессарабка, Деміївська, Оболонь: фахівці назвали найнебезпечніші в спеку місця столиці

Рівень загазованості в таких місцях улітку зашкалює.

Через надвисоку температуру в столиці спостерігається концентрація шкідливих речовин у повітрі. Влада попереджає киян про небезпеку, адже показники гранично допустимої норми перевищені подекуди втричі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спека та відсутність вітру – це ідеальні умови для накопичення у повітрі шкідливих речовин. Бессарабська площа, Деміївська та площа Перемоги, Оболонський проспект та вулиці Академіка Стражеска, Довженка і Скляренка – це найбрудніші райони Києва. Там рівень шкідливих домішок, зокрема оксиду вуглецю, перевищує гранично-допустиму концентрацію, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Однак більшість киян про це нічого не знають. Одні на повідомлення реагують байдуже – мовляв, подібне їх у мегаполісі не лякає. Дехто інформацію про забруднення сприймає серйозно – кажуть, якби знали раніше, таких місць уникали б.

Через спеку в Києві концентрація шкідливих речовин в повітрі перевищила норму втричі

Через спеку в Києві концентрація шкідливих речовин в повітрі перевищила норму втричі

Найбільше повітрю шкодять автомобілі. Щоби зменшити кількість викидних газів у повітрі столичний автодор обмежив рух вантажівок із 10:00 ранку по 22:00 вечора. Щоби трохи освіжити повітря та змити пил разом із частками шкідливих речовин з асфальту, вулиці та площі столиці поливають водою. Люди за це вдячні комунальникам. Іще один спосіб освіжитись – рамки в парках. Найбільше такому водному атракціону радіють маленькі кияни. "Гарна ідея, особливо для малечі. Може, і не освіжає дуже сильно, але пару хвилин ефект є", - кажуть дорослі.

Лікарі радять уникати місць масового скупчення автотранспорту та менше гуляти на сонці, а також кілька разів на день приймати душ і промивати ніс і горло. Вікна ж відчиняти тільки вночі й завішувати їх вологою тканиною, або користуватися кондиціонером. Не зайвим буде зволожувати повітря в приміщеннях і пити багато води. Синоптики ж заспокоюють – уже в понеділок кияни зітхнуть із полегшенням.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація