BD Holding захищатиме власні права та права інвесторів у суді Актуально

Дата публікації
Перегляди
1045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
BD Holding захищатиме власні права та права інвесторів у суді

Компанія-забудовник BD Holding збирається у суді відстоювати власні права та права інвесторів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"У зв’язку із черговою хвилею заходів тиску так званих активістів на органи державної влади Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області за результатами перевірки відділу архітектури та містобудування Києво-Святошинської районної державної адміністрації призупинив та частково відмінив містобудівні умови та обмеження щодо будівництва деяких об’єктів BD Holding. Зокрема, ЖК "Аметист" ЖК "Ехопарк" а також чотирьох житлових будинків ЖК "Європейка", котрі не входили до об’єктів перевірки", - стверджують у компанії.

"Будівництво даних житлових комплексів ніяким чином не порушує прав людей, які домоглися призупинення будівництва. Такі псевдо-активісти зовсім не задумуються над тим, скільки людських доль опинилося в заручниках, очікуючи на власне житло". – обурилися у компанії та запевнили, що не кинуть напризволяще інвесторів і докладуть усіх зусиль, щоб захистити їх та чесне ім’я компанії.

BD Holding наголошує, що всі будівельні роботи здійснює на законних підставах. 

На разі, відбувається підготовка документів для захисту законних прав забудовника та інвесторів у суді. 

Допоки триватиме судовий процес, компанія закликає інвесторів зберігати спокій та запевняє, що всі інвестори отримають ключі від власних квартир.

"Це не перша спроба так званих активістів дестабілізувати ситуацію, але, як показує досвід, документи будуть відновлені", - переконані у BD Holding.

По материалам BD Holding.

Дата публікації
Перегляди
1045
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація