Батьки учнів нового київського ліцею вийшли регулювати рух біля навчального закладу

Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Батьки учнів нового київського ліцею вийшли регулювати рух біля навчального закладу

Інакше, пояснюють вони, їхні діти будуть у небезпеці.

Біля нового сучасного ліцею не продумали підходи дітей до навчального закладу. Там немає жодного знака та пішохідних переходів, тому батьки взялися самостійно регулювати рух авто, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ірина Тарабановська віднедавна щодня працює регулювальником у дворі ліцею, де навчається її донька. Жінка регулює рух 30 хвилин: із 8:00 ранку до першого дзвінка. "Вже не маю сил чекати на вирішення проблеми – вийшла і сама регулюю рух. Немає пішохідного переходу, немає зони пішохідної до входу в школу. Тобто тут усі умови для аварій, для збиття дітей", - каже киянка. На обладнання вона витратила понад тисячу гривень, а зараз створює графік чергування з іншими батьками, бо не всі такі нові правила під’їзду поділяють.

Небезпечна дорога: батьки учнів самостійно почали регулювати рух авто біля сучасного ліцею

Небезпечна дорога: батьки учнів самостійно почали регулювати рух авто біля сучасного ліцею

Цю сучасну освітню будівлю відкрили у вересні. "Ми відкрили ще одну найсучаснішу школу, яка повинна бути стандартом і зразком для всіх", - говорив тоді мер міста Віталій Кличко. Але через брак пішохідних переходів та обрублений тротуар дітям щодня доводиться маневрувати між авто. "Іноді буває страшно, я ось там ходив – мене ледве не збили. Під спину під’їхали", - зізнається школяр Дмитро Кирилець.

У ліцеї просять батьків не підвозити дітей до самого входу, аби не створювати небезпечних ситуацій у дворі, а тепер звертаються ще й до чиновників. "Ми просимо "Київавтодор" все-таки продумати, прокласти другий тротуар на місці зеленої зони біля паркану. І покласти якомога більше лежачих поліцейських", - каже завуч ліцею "Інтелект" Наталія Шубіна. У підприємстві, що відповідає за безпеку дорожнього руху, пояснюють, що встановлювати знаки там неможна. "Це не є вулиця. Це не є дорога. Тобто там не можуть бути дорожні знаки і розмітка, як ми це завжди собі уявляємо. Є така певна прогалина на сьогоднішній день саме в русі по цим зонам. Ми її знаємо, ми вивчаємо різні рішення", - розповів радник директора з питань дорожнього руху КП "Центр організації дорожнього руху" Григорій Мельничук.

У КП наводять приклади інших шкіл, де встановили делініатори – фізичні бар’єри. Вони не дають змоги машинам затримуватися на дорозі. Батьки ж вимагають інструкцію з безпеки для громадських інспекторів, які дозволять їм виходити на чергування офіційно.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація