"Батьки пили та бились, а підозрюваний скаржився": сусіди розповіли про родину, котру вбив у Києві 16-річний підліток

"Батьки пили та бились, а підозрюваний скаржився": сусіди розповіли про родину, котру вбив у Києві 16-річний підліток

Фото: ТСН.ua

Сусіди вбитого подружжя розповіли, що батьки любили пиячити та не стежили за своїми дітьми.

У Києві на вулиці Ревуцького 16-річний підліток вбив своїх батьків та 8-річного брата. Сусіди родини, в якій сталась трагедія, розповіли, що батьки підозрюваного у вбивстві постійно пиячили та бились, а підліток скаржився на них.

Про це пише Оbozrevatel.

Батьки постійно сварились та бились у дворі

Сусіди розповіли, що родина купила квартиру, в якій сталась трагедія, у 2016 році. До того тут жила літня набожна жінка. Коли родина переїхала у помешкання, сусіди стали свідками постійних пиятик та сварок між подружжям. 

Люди розповідають, що особливо агресивною була мати підозрюваного. За їхніми словами, вона часто лаялась, а сусіди зрідка бачили її тверезою. 

"Одного разу вона підійшла до мене, заговорила. І я побіжно її питаю, мовляв, а ви звідки, з Донецька до нас переїхали? Ну, я так чула. Боже, я думала, вона мене зараз поб'є, очі такі скажені, почала кричати нецензурною лайкою. "Я тобі зараз покажу з Донецька", - розповіла сусідка родини Ганна. 

Продавці магазинів, котрі розташовані поруч із будинком, де сталась трагедія, згадують, що вбита жінка до них також приходила зазвичай уже нетверезою. Сусіди також згадують, що жінку, котру вбив рідний син, цікавив лише алкоголь. Вона побачивши у когось в руці пиво, просила одразу налити і їй. 

"Вона виходила на подвір'я й одразу починала кричати. "Чого лавку зайняли?!" – проганяла дітей. Сиділа тут на дитячому майданчику, приходив чоловік, вони лаялися, кричали, він її тут і бив", – розповідає житель будинку.

Відомо, що вбитий чоловік постійної роботи не мав. Чи працювала його дружина, невідомо. 

Підозрюваний скаржився на горе-батьків

Відомо, що за 8-річним вбитим хлопцем батьки теж не доглядали. Попри свій вік він навчався у першому класі та зі слів сусідів "був запущеним". 

16-річний підліток ж був ввічливим із сусідами та завжди вітався з ними. Сусідка вбитих Ганна зізнається, що "їй було навіть шкода підозрюваного". 

"Весь час скаржився, що батьки його п'ють, сваряться і б'ються. Так і говорив, що йому все це набридло вже", - згадує сусідка Ганна. 

Сусідка також додає, що в суботу вона бачила, як підозрюваний йшов разом із своїм батьком. За її словами, у той день чоловік був чи не вперше за багато років тверезим. За попередніми даними, саме у суботу й сталось вбивство. 

"Я дуже здивувалася. Ми ще перекинулися кількома словами з ним. Максим (підозрюваний - ред.) ішов позаду, перепросив, що не може постояти поспілкуватися, поспішали кудись. Мені досі не віриться, що все це у них там сталося", - каже сусідка Ганна. 

Нагадаємо, 16-річний підліток розказав, чому він вбив батьків та 8-річного брата. 

 

Новини України: 16-річного юнака підозрюють у вбивстві своїх батьків та 8-річного братика

Новини України: 16-річного юнака підозрюють у вбивстві своїх батьків та 8-річного братика

Повʼязані теми:

Наступна публікація