Батька школяра, який побив вчителя, затримали та оберуть запобіжний захід

Батька школяра, який побив вчителя, затримали та оберуть запобіжний захід

Батька школяра, який побив вчителя, затримали та оберуть запобіжний захід

Фото: ТСН.ua

ТСН отримала фото фізрука, зроблені одразу після бійки.

Вчитель фізкультури Ігор Матвієнко, якого напередодні побив батько учня четвертого класу, продовжує лікування у медзакладі. Хоч сам він не дуже хоче, щоб його побачили учні у жахливому стані, однак рідні вчителя надали ТСН ексклюзивні фото, зроблені  одразу після бійки.

На них видно численні забиття, які дістав учитель. А на додачу - надрив легенів та струс мозку. Для його одужання необхідне хірургічне лікування, кажуть у відділенні політравми столичної лікарні швидкої допомоги.

Фото: ТСН.ua
Фото: ТСН.ua

Вчитель - спортсмен, має чорний пояс з тхеквондо. Чому не зміг дати відсіч - колеги припускають, не очікував такої агресії від батька та намагався його заспокоїти.

"Він не був налаштований на таку манеру розмови. Це було для нього повною несподіванкою. Це було видно на кадрах, які ми спостерігали на камерах спостереження. Ми стурбовані дуже. Все вчительство зараз дуже стурбоване", - каже директор ліцею №157 Віктор Костенко.

Вчитель фізкультури, якого побив батько школяра, перебуває у лікарні

Вчитель фізкультури, якого побив батько школяра, перебуває у лікарні

Сам батько сьогодні прийшов до поліції, давати пояснення. У відділку з'явився разом із адвокатом. Справу уже внесли до реєстру за статтею "навмисне завдання тілесних ушкоджень".

"Працівники поліції намагалися встановити місцезнаходження підозрюваного. Але сьогодні він сам з'явився в Оболонське управління поліції зі своїм адвокатом та надав пояснення про те, що трапилося", - прокоментував т.в.о. заступника начальника відділу кримінальної поліції Оболонського УП Костянтин Шафієв.

Найближчим часом батьку мають обрати запобіжний захід.

Як ТСН повідомляла напередодні, конфлікт розгорівся у одній із престижних столичних гімназій, коли четвертокласник поскаржився батькові на вчителя фізкультури. Нібито він на учня кричав і довів до сліз. Пізніше вчитель таки попросив вибачення і в учня, і в його тата. Однак це не заспокоїло розлюченого батька.

Той спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав за територією ліцею. Зараз вчитель у лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку. 

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Наступна публікація