Бал заради АТО: бійці та волонтери станцювали вальс у колонному залі КМДА

Гроші з заходу підуть на музей війни в Умані.

У Києві відбувся благодійний бал заради збору коштів на музей війни в Умані – рідному місті героя Андрія Кизила. Організували його ті, хто вміють воювати – військові з передової, волонтери, що вже понад три роки забезпечують бійців усім, та журналісти, які неодноразово перебували під обстрілами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Захід відбувся в колонному залі КМДА, на репетиції було тільки чотири дні. Ставила вальс хореограф Ольга Сауріна. Танець тривав лише п’ять хвилин, але ноги  й руки після нього тряслися в усіх. «Давно так страшно не було», - зізнається один із бійців. «Воно, як на війні, коли розумієш, що в тебе один шанс, ти зібрався і танцюєш», - кажуть інші.

У столиці військові, волонтери та журналісти вийшли на паркет заради благодійності

У столиці військові, волонтери та журналісти вийшли на паркет заради благодійності

Під час благодійного балу відбувся аукціон для збору грошей. Його лоти – це і розмальовані квітами гільзи від снарядів, просто на передовій варення,і книги, в яких зібрані спогади очевидців про бої на Донбасі. Музей планують облаштувати в Умані – на батьківщині Героя України Андрія Кизила. На балу була родина бійця – вдова і маленький син. Оксана Кизило не танцює, більшість часу – сидить сумна. А от півторарічний Артемчик кілька разів виходив на паркет. Для нього цей бал – просто танці. 

Як уже повідомлялося, зібрати всіх героїв в одному місці було непросто, визнає організатор Оксана Гаврилюк. Майже всі учасники балу танцювали вперше.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація