Багатоповерхівка в рекреаційній зоні: мешканці Пуща-Водиці вимагають зупинити забудову

Багатоповерхівка в рекреаційній зоні: мешканці Пуща-Водиці вимагають зупинити забудову

Фото: www.flickr.com/Mykola Vynogradov

Під КМДА активісти вимагають скасувати дозвіл на будівництво багатоповерхівки

Жителі столичного передмістя Пуща-Водиця вийшли на акцію протесту під Київську адміністрацію і вимагають зупинити будівництво багатоквартирного будинку у рекреаційній зоні.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Кажуть, що на 10 сотках, відведених під приватний будинок, зводять багатоповерхівку з підземним паркінгом. В цій частині міста зводити щось вище трьох поверхів заборонено. І Оболонський райсуд визнав будівництво незаконним. Але забудовник вже готує апеляцію. І жителі Пущі побоюються, що він таки виграє. «Ми хочемо, щоб Пуща-Водиця залишалася рекреаційною зоною. Щоб не вирубувалися ліси, були чисті озера. Судячи з баштового крану, це не буде п'ятиповерховий будинок», - каже одна з активісток.

За словами протестувальників, ще пів місяця тому земля, на якій зводять багатоповерхівку, належала депутату Київради Олександру Березнікову. Але після втручання ЗМІ він начебто переоформив ділянку на свою тещу. Сам депутат все заперечує, причому в образливій формі. «Я до цього не маю жодного відношення. Хай стоять з плакатами, вони «ущербні» люди», - заявив журналістам депутат.

Повʼязані теми:

Наступна публікація