"Бабуся не виходить на зв'язок": у Києві патрульні врятували жінку, яка впала і п'ять днів пролежала на підлозі

"Бабуся не виходить на зв'язок": у Києві патрульні врятували жінку, яка впала і п'ять днів пролежала на підлозі

Фото: УНІАН

Жінка була замкнена у власній квартирі.

Столичні патрульні врятували жінку, яка п'ять днів пролежала на підлозі власної квартири. 

Про це повідомив відділ комунікації Патрульної поліції Києва.

Про те, що пенсіонерка не виходить на зв'язок кілька днів, правоохоронцям розповіла її онука 8 лютого. "Моя бабуся тривалий час не виходить на зв'язок, двері замкнула з середини та не відчиняє. Можливо, з нею щось трапилось. Допоможіть", - таке повідомлення надійшло на службу "102".

За словами дівчини, хоч вона має ключі від помешкання, але не може потрапити туди, бо двері замкнені з середини. Сусіди розповіли правоохоронцям, що чули крики з будинку пенсіонерки. Утім, не забили тривогу, бо все затихло. 

З дозволу онуки рятувальники вирішили здійснити аварійне відкриття дверей. Крім того, викликали медиків на випадок, якщо жінка потребуватиме допомогу. 

У квартирі патрульні знайшли напівсвідому жінку. Вона розповіла, що впала і протягом п'яти днів лежала на підлозі. Підвестися самостійно вона не могла, а на її крики про допомогу ніхто не відреагував. 

Як повідомлялося, у Хмельницькій області поліцейські знайшли 88-річну бабусю, яка майже півтори доби блукала серед кукурудзяного поля. Про зникнення старої матері повідомила її дочка. Правоохоронці почали пошуки, до яких залучили кінологів. Лабрадор Гера прочесала понад 15 кілометрів крізь зарості сої та кукурудзи, перш ніж вони вийшли на слід зниклої бабусі. 

Наступна публікація