Автовокзал "Теремки" можуть реконструювати під офіси або супермаркет

Автовокзал "Теремки" можуть реконструювати під офіси або супермаркет

Фото: УНІАН

Після відкриття 2016 року вокзал відпрацював лише кілька місяців і був заморожений.

Перший київський приватний автовокзал "Теремки" може бути реконструйований під офісний центр або супермаркет.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив президент KAN Development Ігор Ніконов.

"Наскільки ми зрозуміли, функціонувати як автостанція вона вже не буде. Будівництво цього об'єкта було вимогою не девелопера, а Мінтрансу, і місто таке рішення сильно підтримувало. Чому автостанція не розташована біля метро - ми не розуміємо, але місто вписало це в технічні умови і зобов'язало замовника (МФК Respublika)", - сказав він.

За його словами, вартість будівництва автовокзалу "Теремки" склала $6 млн, і "що б не було відкрито в цій будівлі, інвестиції в ній ніколи не окупляться".

"В остаточному підсумку, ми, швидше за все, домовимося і зробимо щось в межах будівлі. Адже так вона стояти не може. Але потрібна реконструкція, можливо, під офісний центр або супермаркет, наприклад. Але якщо все-таки знайдеться оператор автовокзалу, який зможе його "розкрутити", ми будемо всіляко його підтримувати ", - зазначив Ніконов.

Як повідомлялося, автовокзал "Теремки" за адресою Кільцева дорога 1-Л в Києві був побудований в рамках державно-приватного партнерства компанією KAN Development на замовлення інвестора багатофункціонального комплексу Respublika у 2016 році. Було запущено кілька міжнародних рейсів, однак згодом його робота була заморожена через низький попит.

Повʼязані теми:

Наступна публікація