Аварійним бригадам знадобилось 5 годин, щоб поновити обірвані тролейбусні дроти в Києві

Аварійним бригадам знадобилось 5 годин, щоб поновити обірвані тролейбусні дроти в Києві

Рух вулицею Олени Теліги вже звичний

Ранковий затор у Києві. Через обрив тролейбусних дротів на вулиці Олени Теліги зупинився громадський транспорт. Це сталося близько шостої ранку в районі Кирилівської церкви, йдеться в ТСН.12.00.

Обірвані дроти, як наслідок - десяток тролейбусів стоять незрушно, а на одній із найзавантаженіших доріг Києва утворився кілометровий затор.

Усе сталось ще за кілька годин до початку робочого дня. На дорозі лежать дроти, вже без напруги. Водій Анатолій огороджує їх від легкових автомобілів відром зі світловідбивним жилетом. Водій розповідає, спершу дріт пошкодив один із тролейбусів. Коли трос повис, то його зачепила ще й вантажівка і обірвала майже 150 метрів електрошляху.

Маршрутки вщент заповнені людьми. Це єдиний громадський транспорт, який може проїхати цією ділянкою. Тим, кому місця у маршрутках не вистачило, чимчикують пішки.

Лагодити дроти на місце аварії з'їхались одразу кілька аварійних бригад, адже майстрам необхідно натягнути дріт над жвавою дорогою.

Транспортна ситуація: рух на Олени Теліги відновили, а центр паралізували затори

Транспортна ситуація: рух на Олени Теліги відновили, а центр паралізували затори

Час від часу автомобільний рух зупиняють, аби розтягнути дріт. Далі працюють на висоті. Майстри визнають, поломка виявилась серйозною, на деяких ділянках замінили повністю дріт.

На всі роботи їм знадобилось 5 годин. Тепер рух тролейбусів поновлено. Транспорт рухається вулицею у звичному для цього часу режимі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація