Аваков не захотів коментувати вбивство екс-очільника "Укрспирту"

Аваков не захотів коментувати вбивство екс-очільника "Укрспирту"

Арсен Аваков / Фото: УНІАН

На столичних Позняках 30 травня кількома пострілами був убитий чоловік.

Глава МВС Арсен Аваков відмовився коментувати ситуацію з убивством колишнього в.о. директора ДП "Укрспирт" Віктора Панкова.

"Я не можу коментувати оперативну ситуацію, яка відбувається на місці злочину. Я вважаю, що це повинен коментувати слідчий трохи пізніше", - сказав він журналістам, передає Інтерфакс-Україна.

Однак він прокоментував ситуацію з рівнем злочинності в Київській області. За його словами, він зменшився за останні півроку на 20%, а розкриваність злочинів, в т.ч. вбивств, зросла.

"Ми досягли піку злочинності і все-таки минулого року десь з жовтня місяця у нас ситуація постійно поліпшується", - сказав він, додавши, що високий рівень злочинності, насамперед пов'язаний з військовими діями в Україні.

Глава МВС підкреслив, що ті заходи, які вживаються в рамках реформи Нацполіціі, спричинили поліпшення ситуації.

Як повідомлялося раніше, вранці 30 травня на вулиці Михайла Гришка у Києві невідомий із автомобіля "Ауді" червоного кольору зробив кілька пострілів у чоловіка і поїхав у напрямку проспекту Петра Григоренка. Поліція ввела план "Перехоплення".

Cвідок убивства повідомив про те, що на швидку допомогу довелося чекати близько 15 хвилин. За його словами, до прибуття медиків поранений ще був живий. 

Народний депутат та радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що вбитий у київському районі Позняки чоловік був помічником директора державного концерну "Укрспирт" та його колишнім директором Віктором Панковим.

За словами парламентаря, Панков двічі очолював компанію, яка  постійно потрапляє в скандали, пов'язані з реалізацією "лівого" спирту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація