Аудит діяльності КМДА: як відреагував ініціатор перевірки Ткаченко і про що домовився Кличко з депутатами

Аудит діяльності КМДА: як відреагував ініціатор перевірки Ткаченко і про що домовився Кличко з депутатами

Фото: УНІАН

Аудит триватиме два тижні.

В Уряді відреагували та розпорядилися провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації. Документ вже підписав прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Сам ініціатор перевірки народний депутат Олександр Ткаченко вважає, що "аудит вже давно назрів і допоможе вирішити багато проблем".

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зазначається, що прем'єр доручив міністрам та керівникам інших центральних органів виконавчої влади до 18 вересня цього року підготувати і подати кандидатури для занесення до робочої групи з питань проведення відповідної перевірки. Аудит триватиме від 25 вересня до 8 жовтня.

Зараз Кабмін формує склад комісії перевіряльників. Туди увійдуть представники Генеральної прокуратури, СБУ та інших органів влади. Міському очільнику Віталію Кличку доручено забезпечити необхідні умови для такої перевірки.

Ініціатор перевірки, народний депутат Олександр Ткаченко зазначив, що аудит дозволить не лише знайти порушення, а й вирішити нагальні проблеми столиці.

"Аудит столиці назрів, перезрів і його потрібно проводити. Це означає не тільки можливості знайти ті прогалини і порушення про які багато говорилося впродовж останнього часу, але й знайти шляхи вирішення проблем Києва", - розповів Ткаченко.

Тим часом Віталій Кличко заявив, що домовився з представниками фракцій про проведення сесії Київради 18 вересня, втім коментарі ТСН глави фракції розповіли, що домовленості не досягнули, завтра політсили збиратимуться і вирішуватимуть розблоковувати сесію чи ні.

Аудит діяльності міського голови Києва Кличка розпочнеться 25 вересня

Аудит діяльності міського голови Києва Кличка розпочнеться 25 вересня

Повʼязані теми:

Наступна публікація