Атака на "Охматдит": українка розповіла, як дивом врятувалася із трирічним сином

Атака на "Охматдит": українка розповіла, як дивом врятувалася із трирічним сином

Удар по "Охматдиту" / Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Мати і син сховалися в туалеті і чекали, доки припиняться вибухи.

Ті, хто вижив під час страшного обстрілу дитячої лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня, розповіли свої історії, як їм вдалося врятувати.

Про це пише BILD.

36-річна Олена перебувала в "Охматдиті" разом із сином 3 років. Коли почалася повітряна тривога, вони були на п'ятому поверсі хірургічного відділення та пішли спускатися вниз сходами.

"Коли почалися вибухи, я відчула хвилю, схопила його і побігла туди, де було темно та багато стін. Він злякався і заплакав, я намагалася його відволікти", – каже жінка.

Мати і син сховалися в туалеті і чекали, доки припиняться вибухи.

"Я відчула ще одну хвилю. Шафи засувалися. Я бачила, як вилетіло вікно. Все відбувалося поряд з нами, це був шок, але ми не панікували. Я не погана людина і намагаюся пробачати, але це неможливо пробачити. Я хочу, щоб Бог почув нас і кожен отримав те, що заслуговує. Я вірю, що Бог існує і погані вчинки повертаються бумерангом", – зазначає Олена.

33-річний волонтер Джек, який допомагає розбирати завали, знайшов серед уламків зошит дитини, яка вивчала англійську мову.

"Не знаю, можливо, він все ще під завалами. Я дійсно не знаю, що сказати. У мене немає слів. Це дитяча лікарня. Тут були діти з мріями про краще майбутнє. Діти, які вчили англійську мову. Вони з нетерпінням чекали на краще життя", – зазначає волонтер.

Представниця ДСНС України Світлана Водолага розповіла, що в понеділок вибухи сталися у дев'яти місцях столиці. За її словами, ситуація в "Охматдиті" є критичною.

"Одна будівля практично зруйнована, інші пошкоджені. Ми знаємо, що також пошкоджено обладнання лікарні. Зараз вивозять медобладнання, що залишилося. Діти вже евакуйовані. Сьогодні ми вже двічі зупиняли роботу через повітряну загрозу. Літали дрони", – зазначила вона.

Нагадаємо, що внаслідок масованого ракетного удару Києві загинула 31 особа (з них 3 дітей). Постраждали 117 людей.

Раніше стали відомі імена російських пілотів, які завдали ракетного удару по лікарні "Охматдит" у Києві.

Читайте також:

В понівечених стінах продовжують лікувати! Ситуація в Охматдиті на зараз

В понівечених стінах продовжують лікувати! Ситуація в Охматдиті на зараз

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація