Артур Палатний: УДАР Віталія Кличка показав, що вміє працювати на результат Вибори

Артур Палатний: УДАР Віталія Кличка показав, що вміє працювати на результат

Фото: УНІАН

Партія УДАР самостійно йде на місцеві вибори, щоб подвоїти результати, яких досягла команда Віталія Кличка.

Про це в інтерв'ю заявив член політради партії УДАР, народний депутат VII і VIII скликань, голова Комітету ВРУ з питань молоді та спорту в двох каденцій парламенту Артур Палатний.

Він нагадав, що за мерську каденцію Кличко бюджет Києва збільшився втричі та досяг 60 млрд грн, в столиці з'явилося 136 нових парків і 400 зон відпочинку, відремонтовано майже 1 тис. км доріг і близько 150 лікарень.

"Ми йдемо до Київради, щоб збільшити ці цифри як мінімум удвічі. Йдемо, щоб і надалі відстоювати соціальні програми, місцеве самоврядування. В останні роки Київ дійсно змінився на краще... Віталій Кличко поставив дуже складну мету — Київ у топ-100 міст планети. Може здатися фантастикою. Але я особисто добре пам'ятаю столицю до Кличка і бачу зміни, які він привніс. Тому я вважаю, що це цілком реально", — сказав Артур Палатний.

Він також високо оцінив дії команди мера щодо боротьби з розповсюдженням COVID-19. Столичні школи і ЗВО своєчасно розпочали навчальний рік. Лікарні оснащені апаратами ШВЛ, засобами захисту, всім необхідним обладнанням:

"Ситуація в Києві стабільна і в багатьох аспектах це — особиста заслуга мера".

Артур Палатний / Фото: УНІАН

Він зазначив, що УДАР здатний масштабувати успішний досвід Києва на інші міста України: партія готова до місцевих виборів і має "великі плани на чергові чи дострокові загальнонаціональні вибори".

"Переконаний, у Верховній Раді X скликання УДАР буде представлений своєю фракцією, — сказав політик. — Ми — команда практиків, ми вміємо працювати на результат і знаємо, як. Не займатися балаканиною, а братися за конкретну проблему і вирішувати її".

Артур Палатний також висловив надію, що епідеміологічна ситуація дозволить провести місцеві вибори, як і планується, 25 жовтня:

"Але якщо постане питання безпеки людей, безумовно, їх доведеться відкласти. Ми, в УДАРі, готові до будь-якого сценарію".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація