Арка бажань, чарівне навчання й майстер-класи: у Києві відкриють резиденцію святого Миколая

Арка бажань, чарівне навчання й майстер-класи: у Києві відкриють резиденцію святого Миколая

Фото: pixabay.com

Резиденція працюватие з дотриманням карантину.

Резиденцію святого Миколая відкриють у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Завітати до Дідуся зможе малеча вже від 1 грудня, але через пандемію COVID-19 спілкування Миколая з дітьми обмежать.

Про це повідомляє Заповідник в Facebook.

Відвідати Миколая можна від понеділка до п’ятниці, за графіком - від 14:00 до 16:30. Припинить роботу резиденція 25 грудня 2020 року. Усі заходи будуть відбуватися з дотриманням карантинних обмежень.

Відвідувачі, окрім святого Миколая, зможуть побачити Арку бажань, долучитися до майстер-класів та інтерактивної програми "Таємниця чарівного дзвоника", оглянути дивовижну школу святого, стануть свідками чарівного навчання й поринуть у передноворічну магію свята та переконаються у силі новорічних чудес.

"Вперше на гостини до святого Миколая завітають герої улюблених казок із колекції Державного музею іграшки. В експозиційному просторі близько 30 майстрів представлять свої художні твори, виконані у різних техніках: графіка, пап’є-маше, порцеляна, різьблення по дереву, текстиль, кераміка, печворк", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Новий рік у Києві через зростання кількості випадків коронавірусу вперше планують зустрічати без фудкортів, великих концентрів та масових гулянь. Організатори новорічних святкувань у столиці запевняють, що все ж святкові сюрпризи, з урахуванням карантинних обмежень, готують. 

Ексклюзив ТСН: як у майстерні виготовляють іграшки для головної ялинки країни

Ексклюзив ТСН: як у майстерні виготовляють іграшки для головної ялинки країни

Повʼязані теми:

Наступна публікація