Антикорупційний суд постановив зупинити провадження на час розшуку голови Окружного адмінсуду Вовка

Антикорупційний суд постановив зупинити провадження на час розшуку голови Окружного адмінсуду Вовка

Фото: Павло Вовк/Facebook

ВАКС відмовив у відводі слідчого судді.

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду розглянув клопотання прокурора САП щодо повторного приводу голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка для обрання запобіжного заходу у вигляді застави. Підозрюваний не з’явився на судове засідання.

Слідчий суддя ВАКС 15 березня постановив зупинити провадження за клопотанням до розшуку підозрюваного.

Про це повідомляє пресслужба Вищого антикорупційного суду.

Також сьогодні було відмовлено у заяві про відвід слідчого судді від розгляду клопотання про подовження строку досудового розслідування.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо:

9 березня 2021 року ВАКС вшосте ухвалив рішення про примусовий привід Вовка до суду.

17 липня 2020 року НАБУ вручило підозри Павлу Вовку, його заступнику та ще п'ятьом суддям і голові Державної судової адміністрації України. Слідство вважає, що судді ухвалювали замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнесових кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їхнім розглядом, але із наперед визначеним результатом.

У серпні 2020 року НАБУ оголосило у розшук сімох фігурантів справи щодо захоплення влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва. Серед них був і голова ОАСК Павло Вовк. 

1 вересня 2020 року  Вища рада правосуддя відмовилася відсторонювати від роботи на посаді Павла Вовка через те, що долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення судді повідомлення про підозру. 

У листопаді 2020 року  НАБУ вдруге оголосило в розшук скандального суддю Павла Вовка. У Нацбюро пояснили, що Вовк систематично ігнорує повістки і не приходить на допити. 

У лютому 2021 року скандальний голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк вкотре не з'явився на судове засідання для обрання йому запобіжного заходу. Детективи НАБУ не застали Вовка ані вдома, ані на роботі.

Новини України: скандального голову ОАСК Павла Вовка не змогли доставити до суду, бо не знайшли

Новини України: скандального голову ОАСК Павла Вовка не змогли доставити до суду, бо не знайшли

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація