Аномальне бабине літо в листопаді вивело киян на пляжі

Аномальне бабине літо в листопаді вивело киян на пляжі

Хтось засмагає, а хтось і наважується купатися у воді.

Температура в Україні продовжує бити рекорди, а синоптики говорять про те, що невластиве останньому місяцю осені бабине літо протримається до наступного тижня. У столиці люди повиходили на пляжі і навіть повернулися до літніх видів спорту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найтепліший день за останні 60 років і найтепліша ніч – за 130. Така температура відповідає кліматичному 21 вересня – Києвом можна гуляти без верхнього одягу. Ентузіасти літніх видів спорту та відпочинку використали таку можливість. Хтось вирушив кататися Дніпром на каяках, вейкбордисти і не думають закривати сезон, людно на пляжах – дехто взагалі в самих купальниках. "У нас пляжний сезон", - кажуть прихильники моржування, для котрих така погода дорівнює спеці.

Осіння температура в Україні продовжує бити всі рекорди: скільки ще протримається тепло

Осіння температура в Україні продовжує бити всі рекорди: скільки ще протримається тепло

Як на пляжі почувається і слон Хорас  - замість традиційного у цей період зимового вольєра його тішить майже літнє сонечко. Надворі на велетня чекають овочі і фрукти, притрушені улюбленою стравою – мюслі. "Це вже третє бабино літо", - підрахували працівники звіринцю. Поруч гріються у променях жирафи, для Джуто і Джамбо потепління - теж означає незаплановану прогулянку. "Взимку ми їх не випускаємо", - пояснюють доглядачі тварин.

І тільки для Боба – занадто тепло. За календарем, йому саме час вкладатися на зимовий відпочинок, але для цього на термометрі має бути не більше нуля. Тому замість спати – ведмідь їсть. Зоопарку такі кліматичні примхи обходяться у 10 кілограмів їжі на день. Похолодання ж синоптики прогнозують лише наступного тижня.

Кореспондентка ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація