Алкотестер у метро, блокиратори фур і антидрон: у Києві показали новинки технологій безпеки

Алкотестер у метро, блокиратори фур і антидрон: у Києві показали новинки технологій безпеки

Фото: stolica-s.su

Прилади мають зробити життя власників більш спокійним і захищеним.

Найкращі компанії з оборони, промислової та домашньої безпеки показали у столиці свою продукцію. Частина експонатів звичні і вже давно використовуються, але є і новинки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Метрополітен, чотири роки тому: п’яний впав на рейки і відбувся легким переляком. Він проігнорував сувору заборону: під градусом в підземку не заходити. Тепер від таких інцидентів є протиотрута – здавалося б, банальний турнікет. Але виробник встановлює на нього алкотестер, котрий запросто відсіє, скажімо, водіїв автобусів, які виходять на робочу зміну, чи будь-яких інших недбалих робітників, які заступають на серйозну службу.

У Києві показали новинки з охорони помешкань і масових заходів

У Києві показали новинки з охорони помешкань і масових заходів

Терористичний акт у Берліні 2016 року: вантажівка в’їхала у різдвяний ярмарок, 12 загиблих. Від усіх трагедій соломки не підстелиш, та принаймні масові заходи можна убезпечити – блокираторами фур. Керуються вони з пульта, такими ж користуються прикордонники. Як вони ефектно гальмують, видно на екрані. Є унікальна модель – мобільна. Автори запевняють, що виробляється винятково в Україні. "Може, ви бачили такі штуки, які треба заривати в землю. Цей взагалі непотрібно. Його просто кладете на поверхню і він повністю захищає територію", - пояснює Катерина Рог.

Актуальна новинка – "Антидрон". На відстані 800 метрів вона глушить зв'язок, і квадрокоптери стають некерованими. Щоправда, шпигунського літачка треба спочатку побачити і прицілитися. Зброєю вже зацікавилися фермери. "Були люди, у котрих горіли комбайни на охоронній території. А коли вони подивилися, то побачили, що один дрон підлетів і щось вилив, а другий підлетів і кинув запальничку", - розповів Геннадій Заєць.

Виставка презентувала і вже звичні речі: системи дистанційного керування віконницями і шлагбаумами, сенсори руху, тепловізійна камера в антивандальному корпусі, що захищає навіть від вибухів – її не зможуть пошкодити навіть професійні зловмисники. Заодно свій хист продемонстрували і живі охоронці, котрі захищають замовників не гірше від машин.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація