Активісти влаштували театралізовану виставу під Офісом президента

Активісти влаштували театралізовану виставу під Офісом президента

Активісти влаштували театралізовану виставу під Офісом президента

Таким чином хочуть реакції Зеленського на ситуації із суддею Вовком.

Активісти прийшли під Офіс президента і влаштували виставу, щоб привернути увагу до діяльності судді.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Мітингувальники одягнули судівські мантії, маски вовків, і замотали у плівки нібито президента України. Закликаючи Володимира Зеленського відреагувати на ситуацію довкола голови Окружного Адміністративного Суду міста Києва Павла Вовка. Якого Вища рада правосуддя не відсторонила від роботи на прохання слідчих НАБУ.

Вовка, та його колег слідство звинувачує в ухвалювані замовних рішень в інтересах політичних та бізнес-еліт, а також , що намагалися захопити державну владу. Але сам суддя називає закиди абсурдними, а матеріали справи - сфабрикованими.

Під стінами ж Офісу президента зібралися не лише противники Вовка, а й прихильники. "Хочемо привернути увагу президента на те, що відбувається в Окружному адмінсуді. Президент - єдина особа в країні, яка має повноваження ініціювати ліквідацію цього суду", - зазначив організатор акції Степан Берко.

А під Кабміном відбувся "зірковий" мітинг. Активісти обурені вибірковими обмежувальними заходами з боку Уряду, які, за їхніми словами, ставлять одних організаторів концертів в більш привілейоване становище у порівнянні з іншими. Тож закликають владу надати всім представникам музичної індустрії рівні права й можливості. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація