Активісти під Радою вимагають легалізації медичного канабісу

Вони наголошують, що мільйони українців наразі позбавлені права на належну меддопомогу.

15 червня під у Києві під Верховною Радою відбувається акція "Марш свободи". Її учасники закликають законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу.

На "Марші свободи" присутні близько півсотні людей. ТСН.ua веде стрим з місця події.

Активісти обіцяють провести ще одну акцію - 11 липня. В цей день у парламенті мають розглянути законопроєкт про легалізацію медичної марихуани.

Зазначимо, такі ліки застосовуються для лікуванні хронічного болю, епілепсії, посттравматичного синдрому, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона та багатьох інших тяжких хвороб.

Нагадаємо, наприкінці січня на сайті Верховної Ради з’явилась петиція на підтримку щодо легалізації медичного канабісу і менші ніж за два місяці набрала понад 25 тисяч голосів.

Також ініціативу одразу після появи підтримала в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. За її словами, використання медичного канабісу є виправданим і реалізує права людей на меддопомогу. ТСН.ua вирішив розібратися, чи дійсно Україні потрібна легалізація марихуани та як це роблять за кордоном.

15 травня комітет Ради підтримав законопроект про легалізацію медичної марихуани та пообіцяв зареєструвати його у ВР протягом поточного тижня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація