Аеропорт "Київ" визнав провину у травмі 18-річної дівчини, якій у терміналі впала на ногу шафа

Аеропорт "Київ" визнав провину у травмі 18-річної дівчини, якій у терміналі впала на ногу шафа

Адміністрація летовища компенсує витрати на лікування, а сама постраждала переживає, що залишилася без моря.

У столичному аеропорту "Київ" на дівчину, котра чекала на приліт подруги з Польщі, впала шафа, яку перевозили співробітники терміналу. Студентка з відкритим переломом пальців на нозі опинилася в лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У столичному аеропорту "Київ" на дівчину впала шафа, яку перевозили співробітники летовища

У столичному аеропорту "Київ" на дівчину впала шафа, яку перевозили співробітники летовища

Зараз вона під дією медикаментів, тож не відчуває болю, але вранці від шоку дівчина не могла вимовити й слова. "Навколишній світ не сприймала", - каже Марія. 18-річна дівчина приїхала до аеропорту зустріти подругу Анастасію, яку не бачила кілька місяців, зайшла до будівлі, почала телефонувати мамі Насті, яка теж чекала на доньку, аж раптом почула гуркіт. "Перевозив чоловік, якийсь працівник, на візку шафу. В якийсь момент чути – бах. Я повертаюся: в мене на нозі шафа, купа розбитого скла", - розповідає постраждала Марія Городенко.

Що нога травмована, вона зрозуміла не одразу, а коли зняла кросівок – вжахнулася: "Там крові – ого-го!" Однією з перших на допомогу прибігла мама Анастасії, котра побачила дівчину в сльозах і викликала медиків. "Підійшов лікар, він почав Маші надавати допомогу. І я кажу, добре, ми швидку викликаємо? Він каже, так, ми уже викликали швидку", - каже мама подруги Іва Репницька. Лікарі констатували, що в Марії відкритий перелом пальців, ногу забинтували, наклали гіпс, у якому дівчині доведеться провести майже півтора місяці. "Відкритий перелом нігтевих фаланг першого і другого пальців правої стопи – доволі важка травма", - каже ортопед-травматолог лікарні №4 Сергій Бурденюк.

Іва Репницька обурюється діями співробітників летовища. З її слів, шафу перевозили без певного кріплення і навіть не знали правил безпеки. В аеропорту провину визнають та обіцяють компенсувати лікування Марії. А щоби в подальшому таких випадків не відбувалося, серед співробітників проведуть додаткові інструктажі. "Це, звичайно, порушення техніки безпеки. Зараз аеропорт проводить службове розслідування, відслідковує камери відеоспостереження. Звичайно, це буде розбір польотів, так би мовити. І звичайно, керівники аеропорта вже ухвалили рішення про додаткові інструктажі для співробітників аеропорту", - розповіла речниця аеропорту "Київ" Галина Богданенко.

Юристи вважають таку реакцію правильною, адже в Україні саме аеропорт несе відповідальність за безпеку відвідувачів. "Аеропорт має забезпечити безпеку для усіх користувачів, поза залежністю, чи то пасажири, які прибувають, чи просто пасажири, які потрапили в аеропорт", - каже адвокатка Наталя Масалова. А от якщо схожий інцидент трапиться на території іншої держави, бажано мати страховку, адже невідомо, як механізм компенсації регламентується в тій чи іншій країні. Тим часом Марії доведеться змиритися з думкою, що найближчим часом вона не побачить довгоочікуваного моря.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Наступна публікація