Аеропорт "Київ" скоротить половину співробітників через коронавірус

Аеропорт "Київ" скоротить половину співробітників через коронавірус

Фото: facebook.com/airportkiev

Компанія намагається врятуватися від банкрутства.

Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) ім. Сікорського скорочує половину співробітників, щоб врятуватися від банкрутства через глибоку кризу, в якій опинилася авіаційна галузь під час пандемії коронавірусу, що сприяє різкому падінню авіаперевезень та зниженню пасажиропотоку.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

"Керівництво Міжнародного аеропорту "Київ" змушене скоротити половину своїх співробітників, аби врятувати підприємство від банкрутства", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, скорочення співробітників відбуватиметься поетапно.

"Загалом в аеропорту на двох підприємствах - КП МА "Київ" і ТОВ "МАСТЕР-АВІА" працює близько 2 тисяч осіб. У суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тисяч співробітників", - додали в компанії.

Наразі кожен підрозділ аеропорту "Київ" вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

"Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти і очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, зокрема висококваліфікованих фахівців галузі. Аеропорт "Київ" об'єднує тисячі фахівців, які розвивають авіацію, на їх професійну підготовку витрачається не лише багато часу, але і значні кошти. Із сумом доведеться прощатися з кожним з них, адже у нас сформувалася відмінна команда", - заявив генеральний директор компанії "МАСТЕР-АВІА" Олег Левченко на зборах колективу аеропорту.

Керівництво Міжнародного аеропорту «Київ» змушене скоротити половину своїх співробітників, аби врятувати підприємство...

Опубликовано Аеропорт Київ - Kyiv Sikorsky Airport Вторник, 30 июня 2020 г.

Нагадаємо, 26 червня, з України до Албанії вилетів перший післякарантинний чартер із туристами. Це вже друга країна, куди подорожувати можна без самоізоляції. До цього через коронавірус без будь-яких обмежень українці могли літати лише до Білорусі.

Повітряний простір в Україні відкрили від 15 червня. Однак країни впускають або своїх громадян, або тих, хто має посвідку про місце проживання. 

Аеропорт "Київ" поновив міжнародне сполучення

Аеропорт "Київ" поновив міжнародне сполучення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація