Абсолютна більшість не має щеплень: у Києві ускладнюється ситуація з кором

Дата публікації
Перегляди
4908
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Абсолютна більшість не має щеплень: у Києві ускладнюється ситуація з кором

Кір у Києві / Фото: Еспресо.TV

Рекомендовано вжити низку протиепідеміологічних заходів.

Епідеміологічна ситуація із захворюванням на кір у столиці України погіршується. Від початку 2018 року зафіксовано 54 випадки кору у мешканців Києва, серед яких 43 дитини.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у місті Києві.

"За попередніми даними майже всі хворі були не щеплені проти кору через відмову. Хворіють діти різних вікових груп. Серед дітей дошкільних навчальних закладів зареєстровано 11 випадків, серед школярів 21 випадок. Також зареєстровано 1 випадок у вчителя початкової школи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що необхідно провести низку протиепідеміологічних заходів, зокрема забезпечити високий рівень охоплення щепленнями, облік та обстеження хворих на кір, аналіз епідеміологічної ситуації та недопущення дітей, що мають захворювання, до навчальних закладів. 

Також вказується, що 20 хворих осіб відвідували до зараження цирк "Кобзов". Відомо, що серед працівників цирку зафіксовано випадок захворювання на кір.

Нагадаємо, зараз у київській дитячій інфекційній лікарні лікуються від кору діти, які незадовго до цього, перед Новим роком, відвідали цирк "Кобзов" на Контрактовій площі. Батьки хворих дітей впевнені, що зараження дітей відбулося саме в цирку і проблема так і залишилася, оскільки діти продовжують надходити до інфекційного відділення.

Всього, за словами батьків, у столичній лікарні з такою ж історією і захворюванням перебувають ще близько 30 дітей. 

Спалах кору: як вберегтися від хвороби

Спалах кору: як вберегтися від хвороби

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4908
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація