"Аби ви бачили, як довго підповзала ця ср*на карета". Свідок розповів подробиці вбивства на Позняках

"Аби ви бачили, як довго підповзала ця ср*на карета". Свідок розповів подробиці вбивства на Позняках

Фото з місця вбивства / Фото: facebook.com/denis.lugovoyy

Очевидець стверджує, що чоловік був живим до прибуття медиків. 

Свідок вбивства чоловіка у столичному районі Позняки, який не побажав називати свого імені, заявив про те, що вбивця вчинив 3-4 постріли впритул, а на швидку допомогу довелося чекати близько 15 хвилин.

Очевидець повідомив, що виїжджав з парковки приблизно о 8:10 та почув кілька пострілів, але спочатку не надав значення тому, що відбулося.  

"Проїхавши 10 метрів, на жаль, переконався в зворотному (3-4 постріли впритул з машини, яка врешті дала по газах і зникла, хоч і потрапила до об'єктива відеореєстратора зустрічних авто (сумніваюся, що це якось допоможе). На землі лежав чоловік років 50, а поруч дівчина намагається хоч чимось допомогти своєму знайомому", - написав він.

Чоловік стверджує, що вони викликати швидку та поліцію та намагалися допомогти пораненому. Чекати на правоохоронців, за його словами, довелося близько 10 хвилин.

"10 хвилин, під'їхали наші доблесні… Бігом знімати показання у кількох очевидців... Один кинувся з аптечкою до потерпілого, але мене відволікли, я так і не зрозумів, чи намагався він робити штучне дихання. Чоловік час від часу подавав ознаки життя. Швидка приїхала хвилин через 15 мені здається…", - наголосив свідок. 

Він додав, що вирішив викликати і приватну швидку, з надією, що зекономить час.  Чоловікові озвучили суму коштів і поставили ультиматум: або ти заплатиш, або чоловік помре. Очевидець погодився на виклик, однак зрештою його скасував, адже швидка допомога приїхала швидше.

"Якби ви бачили, як довго підповзає ця ср*на карета. І як довго виходив лікар з цієї машини. Це шок.  Підійшовши і перевіривши пульс, вона констатувала смерть і практично почала вставати. Все, що я зміг видавити з себе: "Роби хоч щось". Він кілька хвилин тому був живим…", - додав він.

Очевидець каже, що швидка наїхала на одну з гільз на місці події.  

Як повідомлялося раніше, у Києві вранці 30 травня біля бізнес-центру невідомий застрелив чоловіка. За попередніми даними, від пострілу в спину чоловік помер. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація