9 травня у Києві змінять маршрут руху тролейбусу та автобусу

9 травня у Києві змінять маршрут руху тролейбусу та автобусу

Фото: unian.net

Рух автобусів маршрутів № 24 організують від залізничного вокзалу «Центральний» до стадіону «Динамо» ім. Лобановського.

У Києві 9 травня у зв'язку із забороною руху всіх видів транспорту на вул. Івана Мазепи та вул. Лаврській вносяться зміни у роботу тролейбусів маршруту № 38 та автобусу № 24. 

Про це інформує КП «Київпастранс».

Зміни у роботі тролейбусів маршруту№38 та автобусів маршруту №24 9 травня 2018 року (орієнтовно з 6 год. до 11 год.) у...

Опубліковано Комунальне підприємство "Київпастранс" 8 травня 2018 р.

"9 травня, орієнтовно із 06:00 до 11:00, у зв'язку із забороною руху всіх видів транспорту на вул. Івана Мазепи, вул. Лаврській вносяться зміни у роботу тролейбусів маршруту № 38 та автобусу № 24 через проведення заходів із відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні", - йдеться у повідомленні. 

Від Дня перемоги до Дня примирення: українці припиняють святкувати одну з найбільших світових трагедій

Від Дня перемоги до Дня примирення: українці припиняють святкувати одну з найбільших світових трагедій

Від початку руху до закінчення заходів рух тролейбусів маршруту № 38 буде організовано від ст. м «Видубичі» до б-ру Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної).

А ось рух автобусів маршрутів № 24 організують від залізничного вокзалу «Центральний» до стадіону «Динамо» ім. Лобановського.

Нагадаємо, що урочистості в столиці та регіонах відбуватимуться за потужних заходів безпеки. Порядок під час акцій в країні забезпечать понад 17 тисяч силовиків - поліцейських, нацгвардійців, а також прикордонників та рятувальників. Напруження ситуації очікують в окремих регіонах (Київ, Запоріжжя, Дніпро), не виключають провокацій. Утім, кажуть, ситуацію тримають під контролем.

Повʼязані теми:

Наступна публікація