50 атак – жодного покараного. У центрі Києва почалась акція через ігнорування нападів на активістів

Дата публікації
Перегляди
1005
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Акція відбувається під адміністрацією президента.

27 вересня у Києві під адміністрацією президента на Банковій розпочалась акція солідарності з активістами, на яких скоювали напади, зокрема з Катериною Гандзюк.

Про це повідомляє кореспондент ТСН.ua.

Там зібралось близько півтисячі учасників - активістів та громадських діячів. Серед учасників були помічені Анатолій Гриценко та Світлана Заліщук. На початку акції зі словом виступили активісти, які самі раніше стали жертвами таких нападів - Віталій Устименко та Сергій Стерненко. 

Окрім цього, із запаленими фаєрами учасник акції назвав ім'я кожного активіста, на якого напали протягом останнього року. На екрані активісти транслювали перше після нападу відеозвернення активістки Гандзюк до влади та громадськості, яке вона записала з лікарняного ліжка.

На акції присутні близько півсотні правоохоронців. 

Як заявляють організатори акції "Ніч на Банковій. Мовчання вбиває", влада систематично ігнорує проблему нападів на громадських діячів в Україні.

У центрі Києва почалась акція "Ніч на Банковій"

У центрі Києва почалась акція "Ніч на Банковій"

Нагадується, що за останній рік сталось 50 атак на активістів. "Жодного покараного. Нас убивають. Це – проблема, яка призведе до незворотних наслідків для країни та її національної безпеки. Влада систематично ігнорує цю проблему, і тільки гучний розголос сприяє тому, щоб щось було зроблено. Ми вимагаємо, щоб нас почули. Нас убивають через мовчання влади", - заявляють активісти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1005
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація