2 млн гривень збитків під час закупівлі ШВЛ у дитячу кардіологію: підозрюється головна бухгалтерка

2 млн гривень збитків під час закупівлі ШВЛ у дитячу кардіологію: підозрюється головна бухгалтерка

Фото: Прокуратура міста Києва

Вирішується питання щодо відсторонення підозрюваної від посади та обрання запобіжного заходу.

У Києві повідомлено про підозру головній бухгалтерці Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я за фактом службової недбалості, що призвела до безпідставного перерахування 2 млн гривень з держбюджету під час закупівлі ШВЛ.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювана, обіймаючи посаду головного бухгалтера, неналежно виконала свої службові обов’язки та, не пересвідчившись у правильності нарахованих сум за поставлені у Центр апарати штучної вентиляції легень та наркозно-дихальні станції, безпідставно перевищила суми таких нарахувань на 2 млн гривень.

Зокрема головна бухгалтерка не врахувала, що апарат штучної вентиляції легень та наркозно-дихальна станція є товарами, необхідними для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів епідемій та пандемій, гострої респіраторної хвороби COVID-19, а тому звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення підозрюваної від посади та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, Київ від 1 листопада увійшов до "червоної" зони карантину, у місті посилили обмеження через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація