1000 квадратних метрів про незалежність Новини компаній

1000 квадратних метрів про незалежність

Проект увійшов до Книги рекордів України в номінації "Найбільше привітання України з Днем незалежності".

24 серпня корпорація "Оболонь" відзначила День незалежності найбільшою відеоінсталяцією з привітаннями від українців. Вперше в історії держави побажання вивели на циліндричні ємності загальною площею 1000 м2.

"Щоб зрозуміти масштаб проекту, достатньо одного порівняння: площа циліндричних ємностей (ЦКТ*), на які проектувались вітання, приблизно дорівнює загальній площі трьох кіноекранів IMAX", – заявив представник Книги Рекордів України.

Щоб зібрати привітання для показу, корпорація розширила функції вендингового автомату "штучним інтелектом". 24 серпня апарат встановили на Контрактовій площі в місті Києві. Коли  перехожий підходив до нього, автомат ставив декілька запитань про історію та сучасність України. Так, наприклад, учасники акції мали назвати найбільший літак, ім’я цьогорічного чемпіону світу з боксу або найбільш відомі географічні факти. Потім  автомат запрошував привітати Україну з Днем Незалежності та дарував банку безалкогольного пива ТМ "Оболонь".

Так, корпорація  "Оболонь" зібрала понад 500 побажань,  а найбільш оригінальні вивела ввечері на площину циліндричних ємностей заводу.

Один із учасників акції – Олег. На будівлі пивзаводу його  побажання з’явилось одним із перших. Хлопець розповідає, що коли йому  запропонували привітати Україну в такий незвичний  спосіб, то він із радістю погодився.

- Для мене День незалежності – це найважливіше державне свято, – поділився Олег. – Я побажав Україні розвитку і процвітання, добра і любові.

"Ми хотіли, щоб привітання були звернені до всієї України, щоб їх побачили якомога більше людей. Для нас важливо і значимо, що для цього ми змогли використати власний завод. "Екраном" для найщиріших слів стало серце нашого  виробництва, – величезні циліндричні ємності." –  прокоментував Олександр В’ячеславович Слободян, президент корпорації "Оболонь".

____________________

*Циліндрично-конічні танки – технологічні ємності, в яких відбувається процес бродіння

Наступна публікація