10 років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої у Києві – прокуратура в апеляції відстояла вирок зловмиснику

10 років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої у Києві – прокуратура в апеляції відстояла вирок зловмиснику

Фото: Архів

Зловмисник скористався наявними у неповнолітньої вадами розумового розвитку.

У Києві прокуратура в апеляції відстояла вирок зловмиснику. Винуватець таки отримав 10 років позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Київським апеляційним судом за участі ювенального прокурора Київської міської прокуратури залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким ґвалтівника неповнолітньої засуджено до 10 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Слідством встановлено, що у травні 2019 року чоловік, скориставшись наявними у неповнолітньої вадами розумового розвитку та відсутністю поруч з нею дорослих осіб, під приводом показати сюрприз привів неповнолітню дівчину до себе додому та скориставшись при цьому безпорадним станом потерпілої, яка не могла чинити опір, зґвалтував її.

Внаслідок вказаних дій дівчина отримала травми та була госпіталізована. Зловмисника затримали у той же день.

У червні 2019 року Святошинська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно зловмисника за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 10 років позбавлення волі.

Вказаний вирок суду засудженим та його захисником оскаржено в апеляційному порядку. Однак завдяки принциповій позиції прокуратури, апеляційну скаргу сторони захисту залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції - без змін.

Нагадаємо, у Києві чоловік затягнув у двір та зґвалтував 17-річну дівчину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація