1+1 media проведе 1+1 Digital Weekend у Києві

1+1 media проведе 1+1 Digital Weekend у Києві

Команда 1+1 Digital оголосила про проведення другого заходу 1+1 Digital Weekend про створення контенту, медіа та технології, що їх змінюють.

Подія відбудеться 17-18 серпня в Pochayna Event Hall, Київ. Цього року, крім команди 1+1 Digital, до спікерського пулу приєднаються інші українські, а також закордонні експерти.

Два дні івенту будуть розподілені на 4 тематичних секції, до яких будуть включені лекції та public discussions про створення веб-серіалів та сторітелінг у комунікації брендів:

  • Content & Platforms – про створення, дистрибуцію та монетизацію контенту; 
  • Media & Technologies – про те, як технології сьогодні змінюють інформаційне середовище завтра
  • Storytelling –  про створення історій, які здатні змінювати людей, компанії та ринки
  • Advertising & Creative – про економіку вражень, та про те, як брендам вести комунікацію крізь інформаційний шум.

"Минулого року наш формат заходів про технології та медіа отримав багато позитивних відгуків. Ми раді, що створили платформу для обміну досвідом, тому вирішили не зупинятися, і в цьому році розширили програму запрошеними експертами. Сьогодні ЗМІ більше не єдині, хто створюють контент. Корпоративні блоги, сторінки в соціальних мережах та канали на YouTube деяких українських компаній можуть зрівнятися з новинними ресурсами. Впевнена, що 1+1 Digital Weekend у Києві буде цікавим широкому загалу фахівців, які працюють із контентними проектами в інтернеті", – відзначила діджиталдиректор 1+1 media Анна Ткаченко.

Детальна інформація про захід доступна на сторінці події в Facebook та на сайті

Наступна публікація